About Us

Çünkü biz en iyisini yapabilmek için burdayız

Zeta, 2017’nin başlarında ilk mağazasını Konya’da açtı.
Hayatı ve modern kültürü düşündüğümüzde, günümüzde her şeyin özel markalarla ilgili olduğunu fark ettik. Ancak biz farklı düşünüyoruz. Kim olduğunuzu ifade etmek için pahalı markalara ihtiyacınız olmadığına inanıyoruz ve markalara gereğinden fazla para vermenizi doğru bulmuyoruz. Bu doğrultuda sizler için kaliteyi ve marka değerinin ederi kadar hesaplı kalabileceğiniz mağazamızı dijital dünyaya açtık.
Bunun yanı sıra sizleri ve göz sağlığınızı önemseyerek yalnızca kendimizi değil, dünyanın her yerindeki milyonlarca insanı etkileyen bir sorun belirledik: mavi ışığa aşırı maruz kalma. Çalışkan ve teknoloji severler olarak gözlerimiz her gün ekranların önünde geçirilen uzun saatlere dayanmaz. Tarzlarından ödün vermeden gözlerini koruyacak ve yaşam kalitelerini artıracak bir çözüm bulmak istedik. Piyasadaki mevcut çözümlerin yeterince iyi olmadığını anladıktan sonra, kendi çözümlerimizi yaratmaya karar verdik.

Vizyonumuz

Yaşama, çalışma, oyun oynama ve iletişim kurma şeklimiz, teknolojinin hızlı ilerlemesiyle her geçen gün değişiyor ve bu nedenle, bir teknoloji gadget şirketinden daha fazlası olmak istiyoruz. Dijital neslin sürekli gelişen yaşam tarzlarını destekleyen ve onlara anlaşıldığını ve kabul edildiğini hissettiren bir marka ve topluluk oluşturmak istiyoruz.

 

Tüm şirketlerin bir şirketten daha fazlası olması gerektiğine inanıyoruz; onların da bir ruhu olmalı. Bu, yalnızca tüketicileri için doğru şeyler yapmaya ve harika ürünler geliştirmeye odaklanmakla kalmayıp, değerlerini yakın tuttukları, inandıkları şeyleri savundukları ve topluma geri verdikleri anlamına gelir.

Her gün ruhu olan bir şirket olmak için çabalıyoruz; İnsanların işlevsel olduğu kadar canlı ve eğlenceli hayatlar yaşamalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz ve teknoloji ile sürdürülebilirliğin el ele gittiği bir dünya inşa etmeyi hayal ediyoruz.

 

Değerlerimiz

Hayat Tutkusu

Çok kültürlü yönler, paylaşım anları, pozitiflik ve açık hava etkinlikleri ile el ele gideriz.

Küçük Buda

Kendimizin ve çevrenin bilincinde olmak için, çevremizdeki her şeyle sahip olduğumuz her etkileşime saygı duymalıyız.

Sahiplikten Gurur

Hepimiz ortak sorumluluk ve görevlerimizi sahiplenerek özgürlüğümüzün tadını çıkarırız.

Ulaşılabilirlik

İşinizi kolaylaştırmak için size mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmak için çok düşündük.
Kolay ulaşılabilir canlı destek ve müşteri memnuniyeti
Modellerimiz sadece güzel tasarlanmış değil, ziyaretçilerimize güzelliğe ve tasarıma ne kadar önem verdiğimizi göstermek için oluşturuldu.
Güvenilir ve problemsiz kargo süreci.

3000+ Kullanıcı Tarafından Güvenilir

Bizi tercih eden kişilerden bazı sözler

X